Imprezy firmowe

Strzelanie z broni palnej przez wiele lat było aktywnością dostępną dla wąskiego grona służb mundurowych, myśliwych i sportowców. Na szczęście ten czas jest już za nami – dzisiaj strzelectwo jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się dyscypliną oferującą niezapomniane wrażenia i co ważniejsze – możliwość realizacji marzeń i pragnień uczestnikom wydarzenia. Off road 4×4 to z kolei wspólne przeżywanie wyzwań jakie stawia przeprawa przez leśną szlak, stromy podjazd czy przeprawa przez błotnistą, kamienistą drogę. Mnóstwo wrażeń i niebanalna przygoda łączy i pomaga budować relacje pomiędzy uczestnikami.

Wraz z organizacją imprez strzeleckich i off road 4×4 dla firm oferujemy dostęp do rywalizacji sportowej w ramach ustalonego scenariusza przygotowanej imprezy, dla miłośników filmów i seriali oferujemy możliwość przetestowania na żywo jednostek broni znanych wyłącznie z widowisk telewizyjnych i gier. Zawody sportowe i przeprawy off road 4×4 przeprowadzone w trakcie imprezy realizujemy w imię uniwersalnych zasad „Szybciej”, „Celniej” „Dalej”, „Lepiej” gdzie medale i puchary otrzymują wyłącznie najlepsi.

Przygotowanie do imprezy zaczyna się od KONTAKTU i przedstawienia daty planowanej imprezy, ilości uczestników, oczekiwań co do elementów scenariusza imprezy i podania budżetu. Od tego momentu zaczyna się współpraca zakończona przesłaniem szczegółowej wyceny i planu imprezy. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły – w granicach bezpieczeństwa uczestników – sami jesteśmy w stanie przedstawić kilka ciekawych scenariuszy. Najważniejszą sprawą dla nas jest zawsze bezpieczeństwo i zadowolenie naszych podopiecznych.

Działamy na strzelnicy w Jeleniej Górze, obsługujemy legalnie udostępnione tereny leśne i bezdroża do jazdy off road 4×4 w miejscowościach Kowary, Szklarska Poręba, Karpacz, Sosnówka i okolic, „Osada Śnieżka”, „Lake Hill”, „Blue Mountain” – jesteśmy tu dla Was.