Arsenał i cennik

arsenał i cennik

W tym miejscu prezentujemy to, co najważniejsze – broń z której możesz postrzelać i informację ile to wszystko kosztuje.

Zasada jest prosta – płacisz za to co wystrzelasz. Wynajęcie strzelnicy oraz ubezpieczenie NNW to dodatkowe 20zł. Czekamy na Twoją wiadomość w zakładce KONTAKT – kiedy i z czego chcesz postrzelać.

Jeszcze prościej jest w temacie off road. Godzina jazdy to 270zł. Do dyspozycji samochody 4×4 typu Nissan Patrol a nawet STAR 266 oraz trasy – Kowary, Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Karpacz. Wystarczy że napiszesz do nas poprzez zakładkę KONTAKT i zdradzisz nam jak długo chcesz pojeździć i w ile osób. Odpowiemy na pozostawioną przez Ciebie wiadomości i dogramy szczegóły – kiedy, gdzie i jakim pojazdem.

GLOCK 17 - 9x19

Jeden z najpopularniejszych pistoletów używany w większości służb mundurowych na świecie. Lekki polimerowy szkielet i ciężki metalowy zamek gwarantują niezapomniane wrażenia ze strzelania.

Zasilany nabojem 9x19mm.

STRZAŁ 2zł

CZ SHADOW I - 9x19

Pistolet stworzony z myślą o strzelcach sportowych. Ergonomia, wykonanie i wyważenie broni na najwyższym poziomie. CZ Shadow wybacza wiele błędów początkującym strzelcom dając jednocześnie mnóstwo satysfakcji.

Zasilany nabojem 9x19mm.

STRZAŁ 2zł

GLOCK 34 - 9x19

Odrobinę większy kuzyn Glocka 17. Dłuższa, 6 calowa lufa sprzyja tym którzy szukają +1 do lansu i +1 do wiary że dłuższa lufa potrafi więcej.

Zasilany nabojem 9×19

STRZAŁ 2zł

rewolwer alfa - .357mag.

Panzerfaust to to nie jest i wojny wygrać się tym nie da, ale wygląda epicko i ma to coś, co sprawi, że będziecie myśleć, że sam Zeus gromowładny pobłogosławił Was umiejętnością rzucania piorunów i gromów. Rewolwer kopie jak dziki osioł, zostawia dziurę w tarczy i wyraz szczęścia na twarzy strzelca. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Strzał 4zł 

gsg 1911 sport - .22lr

Patrzysz – Colt 1911. Patrzysz jeszcze raz – znowu Colt 1911. Nie wierzysz i bierzesz do ręki. Dopiero wówczas zdajesz sobie sprawę że jest to pistolet bocznego zapłonu łudząco przypominający Colta 1911. Bardzo dobra konstrukcja zasilana nabojem .22LR gwarantuje niewielki podrzut i odrzut co czyni ten pistolet idealnym dla dzieci i młodzieży. Idealny dla stawiających pierwsze kroki w strzelectwie.

STRZAŁ 1,5zł

Pistolet tt - 7,62x25

Zadziwiająco celny i w wielu kręgach kultowy pistolet – Tulski Tokariew wz. 33. Opracowany przez Fiodora Tokariewa przy dużym, jak to zwykle w ZSRR bywało, nieświadomym udziale geniusza rusznikarstwa Johna Mosesa Browninga. Królował na frontach II wojny światowej a po niej tłuczony w niezmierzonej liczbie egzemplarzy na potrzeby wszystkich armii demoludów. Dzisiaj jako broń sportowa nadal wprawia w osłupienie mocą jaką dysponuje i kopnięciem odrzutu. Zasilany tym samym nabojem co niezniszczalna Pepesza – 7,62x25mm

STRZAŁ 3zł

 

 

Ruger 1911 - .45 acp

Colt 1911 to kawał historii rusznikarstwa. Produkowany nieprzerwanie od 1911 roku, zasilany potężnym nabojem kalibru .45 ACP. Nasz model to piękny klon oryginalnego pistoletu – zawarto w nim wszystko co najlepsze z oryginału i opakowano we współczesny design w fabryce firmy Ruger USA. Frajda ze strzelania wprost nie do opisania, koniecznie trzeba spróbować samemu.

STRZAŁ 5zł

pm wz. 63 rak

Pistolet maszynowy wzór 63 – polska odpowiedź na konieczność wynalezienia konstrukcji małego, szybkostrzelnego pistoletu maszynowego dla załóg wozów bojowych i oddziałów obsługi broni ciężkiej. Opracowany w latach 60 minionego wieku przez zespół pod wodzą prof.Wilniewczyca, zasilany nabojem 9×18 Makarov. Bardzo przyjemny w obsłudze, przyzwoicie celny PM. 

STRZAŁ 3zł

pm wz. 61 skorpion

Bardzo udana konstrukcja czeskiego pistoletu maszynowego. Zasilany niewielkim nabojem 7,65 Browning czyni ten pistolecik bardzo dobrym pierwszym krokiem w świat dorosłych jednostek broni palnej. Jego niewielka waga i rozmiary powodują że szczególnie przyjemnie strzela się z niego Paniom i młodym adeptom sztuki strzeleckiej.
STRZAŁ 3zł

Pepesza - 7,62x25

Tego pistoletu maszynowego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Pepesza, czyli Ppsz-41, podstawowy pistolet maszynowy armii czerwonej i jej sprzymierzeńców. Wprowadzony na wyposażenie w 1941 roku zdobył Berlin i rozpalił serca wszystkich małych chłopców oglądających przygody „Czterech pancernych”. Strzela piekielnie mocnym nabojem 7,62x25mm .

Strzał 3zł

akms - kałasznikow

Automat Kałasznikowa Modernizowany. Najprawdopodobniej najbardziej kultowa i rozpoznawalna broń na świecie. Obecny w każdym zakątku globu, niezbędny do walki o pokój do ostatniego naboju, numer jeden wśród wszystkich rewolucjonistów, wywrotowców i partyzantów. Prosta konstrukcja, celność i praktycznie zerowe wymagania co do warunków pracy. Mimo wprowadzenia do służby w 1947 roku karabinek ten nadal służy w wielu armiach świata. Zasilany nabojem pośrednim 7,62x39mm

STRZAŁ 3zł

Mossberg mmr pro

Tym, czym dla świata za żelazną kurtyną był automat Kałasznikowa, tym dla wolnego świata był wynalazek Eugena Stonera. Lekki karabinek w liniowym układzie walczył z komunizmem na wszystkich możliwych frontach od lat 60 ubiegłego wieku. Nasz karabinek jest wersją cywilną (samopowtarzalną) zmodernizowanej wersji AR15 wykonanej w zakładach Mossberg USA.

Strzał 4zł

smith&wesson mp15-22

Smith & Wesson MP15-22 to kolejna propozycja dla początkujących strzelców. Karabinek który wygląda jak dorosły, kultowy karabinek amerykańskiej armii w rzeczywistości zasilany nabojem .22LR. Pozwala szybko, tanio i bezpiecznie opanować podstawy strzelania ze współczesnej broni palnej przed wejściem w świat dużych, ciężkich i głośnych egzemplarzy.

STRZAŁ 1,5zł

cm-2

CM-2 to broń dla tych, którzy chcieliby poznać świat strzelań olimpijskich. Jest to broń którą fachowo określa się jako karabin dowolny – czterotaktowy zamek, spust lekki jak piórko, celność ponad wyobrażenie. Pierwotnie używany do szkoleń strzelców marzących o udziale w imprezach rangi mistrzowskiej i olimpijskiej.

STRZAŁ 1,5zł

mosin wz. 1891/30

Przepiękny karabin który rozpoczął swoja historię jako podstawowy karabin armii carskiej a skończył niosąc na swoim bagnecie ideę komunizmu wszędzie tam, dokąd dotarła Armia Czerwona.

Strzela, zionie ogniem, kopie jak koń i ogłusza jeśli nie stosować ochrony słuchu. Dla wielu czterotaktowy karabin idealny. 100 metrów to dla niego nic, 200m też nie stanowi problemu. Plus 500 do charyzmy i + 10 do lansu na FB za każde zdjęcie z tym rozbójnikiem. Zasilany nabojem 7,62x54R

STRZAŁ 5zł

Schmidt-rubin k11

Broń opracowana i wynaleziona na potrzebę uzbrojenia szwajcarskiej armii. Szwajcarzy stworzyli jeden z najlepszych karabinów swojej epoki, produkowanego w różnych wersjach od 1891 do 1959 roku w łącznej liczbie 1 279 370 egzemplarzy. Doskonała precyzja wykonania, zasilanie potężnym nabojem 7,5x55mm sprawiły, że strzela celnie nawet na 600m z przyrządów celowniczych typu muszka i szczerbinka. Dodatkowy smaczek to dwutaktowy zamek i bezpiecznik w działaniu łudząco przypominający nakręcanie budzika. 

Strzał 6zł

strzelba mossberg 500

Mossberg 500 – strzelba prawie doskonała.

Strzelba gładkolufowa typu pump-action produkowana bez przerwy od 1961 roku, zasilana z magazynka rurowego zainstalowanego pod lufą. Pump-action oznacza konieczność przeładowania strzelby przed pierwszym i zaraz po każdym strzale.

 STRZAŁ 3zł śrut

 STRZAŁ 5zł breneka

 

mossberg 930 jm pro

Mossberg to kolejne nazwisko z USA które po prostu zna się bo stało się światową marką – pistoletów, karabinów i tak jak w tym przypadku – strzelb gładkolufowych.

„JM” w nazwie tego konkretnego modelu strzelby półautomatycznej to inicjały za którymi skrywa się człowiek – Jerry Miculek. Jerry Miculek to człowiek, który potrafił wystrzelić 6 razy z rewolweru, rozładować go, załadować po raz kolejny i strzelić ponownie 6 strzałów w czasie poniżej 3 sekund. Jeden z najbardziej charyzmatycznych i utytułowanych strzelców na świecie.

Z połączenia sił Jerrego Miculka i tytanów rusznikarstwa firmy Mossberg powstało to cudo. Jedna z najlepszych strzelb samopowtarzalnych. Klasa sama w sobie.

STRZAŁ 4zł

iż 27

Strzelba typu BOK – nadlufka. Typowa broń myśliwska także o przeznaczeniu sportowym. Broń bez której nie można sobie wyobrazić strzelania do rzutków. Dwie lufy kalibru wagomiarowego 12/70 umieszczone jedna nad drugą. Wspaniała broń, niesamowite wrażenia ze strzelania, szczególnie – ze strzelania do uciekającego rzutka.

STRZAŁ 3zł

lupara

Strzelba gładkolufowa która zaczęła swoje życie jako dubeltówka marki SUHL. Po wielu latach spędzonych w lasie i na mokradłach zużyła się i mogła zostać zniszczona lub skrócona. Tak oto powstała ona – lupara, strzelba gładkolufowa skrócona do rozmiarów większego pistoletu. Strzelnicowa zabawka, sprzęt nie przedstawiający większej wartości sportowej lub kolekcjonerskiej jednak cieszy oko i duszę strzelca. Strzelamy z do arbuza. Albo butelki z wodą. Albo starego laptopa.

STRZAŁ 3zł