O nas

Nasz zespół to kilka silnych osobowości. Każdy z nas obdarzony innym charakterem, poczuciem humoru, sposobem bycia. To co nas łączy to – strzelanie z broni palnej i off road.

Jest to życiowa namiętność która połączyła nas w grupę serdecznych znajomych. Wspólnie spędzamy czas na strzelaniu, kolekcjonowaniu broni palnej, jeździe off road 4×4  – co najważniejsze – dzieleniu się naszym hobby z każdym kto ma na to ochotę. Nauka strzelania, strzelanie z broni palnej, szkolenia strzeleckie, przepiękna Jelenia Góra, Kowary, Karpacz i Szklarska Poręba. Off road 4×4 niezapomniane wrażenia z przepraw samochodami przez błotniste bezdroża, adrenalina i strzelanie z broni palnej – to wszystko mamy przygotowane właśnie dla Ciebie.

Jesteśmy sędziami sportowymi, prowadzącymi strzelanie, instruktorami strzelectwa, trenerami z ramienia Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Między nami dziesiątki sztuk broni palnej i kilka interesujących maszyn off road 4×4 lub 6×6. Broń palna nie ma przed nami żadnych tajemnic, podobnie jak legalnie udostępnione leśne szlaki i przeprawy. Połączenie wiedzy i doświadczenia z kursami pierwszej pomocy, ochroną OC i NNW gwarantuje że dzień na strzelnicy spędzony właśnie z nami to po prostu czysta przyjemność.